The Journey of Mejer 716

Subtitle

Blog

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Posted by [email protected] on
Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://userscloud.com/idvpm60c562u
https://blogfreely.net/ejlersencherry10/kancelaria-upadlosc-konsumencka-5pvz
https://pbase.com/topics/scarfpail50/emma_lazarus_high_school_joy

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka w sytuacji wielu niespłaconych pożyczekAnalizując fora o tematyce finansowej i kredytowej coraz to nagminniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim artykule będę się starać rzucić odrobinę światła na przedmiotowe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w naszym systemie prawnym, jednak do tej chwili mogły z niej korzystać tylko i wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki akcyjne). W chwili obecnej (a dokładniej od końca grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać również osoby indywidualne - konsumenci.

Aczkolwiek, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi wykonać wiele przesłanek. Wstępnie trzeba uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich zarobków nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zadłużeń - doskonały przykład jednostek, które zaciągnęły dużo zadłużeń i sumy rat przewyższają uzyskiwane dochody). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie trzeba wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego albo pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to problem rzeka i przy wnoszeniu odpowiedniego wniosku jest konieczna fachowa wiedza. Wobec tego odpowiednim wyjściem jest korzystanie ze wsparcia doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments